Gra Lotto – jak grać w tę grę Totalizatora Sportowego?

Gra Lotto (czyli dawny Duży Lotek) to jedna z bardziej znanych gier Totalizatora Sportowego. Jednak wielu początkujących graczy nadal ma problem z prawidłowym wypełnieniem blankietu. Co należy wiedzieć, jeśli chodzi o Lotto z Plusem zasady?

 

Standardowa gra Lotto to przede wszystkim wybór sześciu z 49 liczb. To wystarczy, aby wysłać standardowy kupon. Warto jednak pamiętać, że Lotto daje również dodatkowe opcje gry, które niekiedy warto jest wykorzystać. Jedną z tych opcji jest Lotto Plus. Właściwie nie trzeba robić w tym przypadku nic dodatkowego, wystarczy jedynie zaznaczyć odpowiednie okienko na blankiecie lub poprosić o tę opcję, jeśli kupon jest wypełniany metodą chybił trafił. Co daje opcja z Plusem w przypadku gry Lotto? To udział w dodatkowym losowaniu oprócz głównego losowania Lotto. W losowaniu biorą udział te same liczby, dlatego nie trzeba dodatkowo wypełniać blankietu. Główną wygrana w grze Lotto Plus to milion złotych.
Dodatkową opcją w przypadku gry Lotto i Lotto Plus jest opcja gry systemowej. Pozwala na obstawienie większej liczby numerów, jednak znacznie zwiększa to koszty samej gry w porównaniu do standardowych zakładów.